~Neko-World~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Neko-World~

~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Excursia cu colegii xD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 10:41 pm

Ma uitam la imensul parc de distractii si zambeam la fiecare masinarie pe care o vedeam . Cerul era limbede, de un albastru deschis, iar soarele stralucea "zambitor" . Profa' noastra se gandise sa ne aduca pe toti la parcul de distractii . O idee foarte buna, m-am gandit eu .
-In ce ne dam prima data ? Am intrebat pe cineva fara sa stiu cine era .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:36 am

Stăteam cu mâinile în buzunar, privind plictisit parcul de distracții. Toți erau așa de zâmbitori. Toți zâmbeau. Poate așa aș fi fost și eu acum câțiva ani, dar acum zâmbetul meu era ceva de mult pierdut. Am auzit o fată întrebându-mă ceva. Mi-am îndreptat privirea înspre ea. Era Lottie.
-În ce vrei tu, am răspuns.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:53 pm

-Heeei, Alex ! I-am zis si am sarit la el in brate .
-Nu stiam ca esti ca la mine in clasa ! I-am spus, in timp ce-mi prindeam clamita . I-am zambit copilaros, si am spus :
-Hai in ala mare....pare periculos .
I-am zis tragandul de mana spre montain-rougeul negru .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:21 pm

-Bine, am spus indiferent lăsându-mă călăuzit de adolescentă prin mulțimea de oameni ce se distrau de minune.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:34 pm

-Mai repede, Alex ! Vreau sa tip, intelegi ? Am spus si l-am tras dupa mine mai repede, incercand sa nu lovesc pe cineva .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:35 pm

Am început să alergăm. Nu înțelegeam de ce Lottie era așa de nerăbdătoare. Doar nu era ultima cursă.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:47 pm

Am rasuflat de oboseala si m-am oprit brusc . Alex s-a lovit de mine, iar eu am lovit alta persoana .
-Scuzati-ma ! I-am spus doamnei din fata mea si i-am zambit lui Alex . Mai erau doar cativa oameni la rand . Buun, prima ta cursa intr-o chestie periculoasa . "Sa nu vomiti, Lottie " mi-am spus si am chicotit la acest gand .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:52 pm

-Poate ar trebui să fiu mai atent, am spus trecându-mi mâna prin păr. Nu ți-e frică ?
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:01 pm

-Nuu ! Si nu e vina ta ca te-ai lovit de mine, ci a mea....pentru ca m-am oprit brusc.
-De ce mi-ar fi frica ?
"Lottie, nu te-ai mai dat in asa ceva, ti minte ?!" Eh, si ce conteaza ? N'o sa mor, nu ?!
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 2:15 am

-Nu știu. Fetelor le e frică de chestii d-astea fiindcă sunt mari și periculoase, am spus indiferent.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 6:31 pm

-Nope ! N'are de ce sa-mi fie frica, i-am spus baiatului, inaintand .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeSam Aug 28, 2010 4:01 am

-Dacă spui tu, am zis dând din umeri și urmând-o.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeSam Aug 28, 2010 11:48 pm

-Ehm....m-am plictisit , tu ? Inca cativa oameni, ahh....o sa inghet pan' atunci .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeSam Aug 28, 2010 11:58 pm

-Mda, e plictisitor să stai la coadă. Urăsc asta, am spus căscând.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeDum Aug 29, 2010 12:08 am

-De ce oare....s-a inventat coada ? Am intrebat si m-am uitat in sus la cer .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeDum Aug 29, 2010 5:56 am

-Care coadă ? Am întrebat în glumă.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitimeDum Aug 29, 2010 11:28 pm

I'am zambit baiatului si am spus :
-Paai....imi place coada mea ....asta de oameni , am zis si l-am tras de mana, intrand in aceea chestie .
"O sa mor !" mi-am spus, rasufland .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Excursia cu colegii xD Empty
MesajSubiect: Re: Excursia cu colegii xD   Excursia cu colegii xD Icon_minitime

Sus In jos
 
Excursia cu colegii xD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Neko-World~ :: In orasul Neko :: Parc de distractii-
Mergi direct la: