~Neko-World~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Neko-World~

~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noaptea.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 2:17 am

Am oftat şi am ridicat-o de pe jos.
-Cred că plimbarea noastră e compromisă din cauza piciorului tău, am spus.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 119
Data de înscriere : 24/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 2:19 am

-Doamne... am spus oftand. Chiar trebuia sa sari de acolo? Si, da nu m-am inselat cam toate sunteti la fel..
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 2:20 am

-Nuuu ! O sa traiesc, promit !
-Yaz, iti dau una ! Alex, misca-te un pic mai in fata ca sa-i dau una !
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:07 am

-Dar ce sunt eu ? Ce ? Acum trebuie să fac tot ce vrei ? Am întrebat revoltat, fără să mă mișc.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 10:20 pm

-Nu ! Doar....mmmm, oh, scuze ! Lasa-ma , hai , da-mi drumu' ! I-am spus baiatului si am plecat sciopatand .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:29 am

-Uf, lasă, am spus și am luat-o din nou în brațe văzând că nu putea să meargă. Și acum ce facem ?
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:49 pm

-Da-mi drumul, Alex ! I-am zis eu revoltata , incercand sa scap din bratele lui .
-Multumesc de ajutor, i-am spus si din cauaza miscarilor mele, am cazut cu tot cu el, pe jos .
-Sunt proaaaasta ! Scuzeee-ma , iarta-ma. te rog frumos . I-am spus baiatului, prindu-l cu umilinta .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:12 pm

-Lottie, de ce nu poți sta calmă o dată? Am spus stând întins pe jos și mi-am dat un fir rebel de pe frunte.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:29 pm

-Nu vrei sa-ti dau un raspuns ! Sunt prea....asa sunt eu, cred . Pot fi calma, daca vreau, cred ! I-am spus baiatului, ridicandu-ma si indreptandu-ma spre usa de la intrarea caminului . M-am uitat la amandoi baieti, mai mult la Alex, desigur, iar apoi am intrat, lasandu-mi lacrima sa cada pe onrazul stang .
"Tuu...Lottie, esti idioata si proasta, in acelasi timp!" mi-a spus egoul meu .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:33 pm

-Ce ai pățit ? Am întrebat intrând înăuntru. Am observat că o lacrimă îi curgea pe obraz și i-am șters-o.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:37 pm

-Nu...nimic ! Lasa-ma, eu trebuie sa ....ma duc la mine in camera . Mi-a intrat ceva in ochii, cred .
I-am dat mana la o parte, si am plecat, incepand sa urca scarile . Ma miscam ca melcul, nu, mai rau !
Lasam lacrimile astea idioate sa cada . Eram o plangacioasa, o rasfatata . Si-acum, ce-aveam sa fac cand stiam ca voi incepe sa-l plac ?! N-am avut voie sa fac asta pana acum, si nici nu o voi face .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:38 pm

Am mers după ea și am prins-o de încheietură.
-Ști, pentru orice lucru pe care l-am făcut, să ști că-mi pare rău.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:42 pm

-Lasa-ma ! Am tipat la baiat si i-am dat mana la o parte de pe inchietura mea, urcand scarile mai grabita . Doar nu-l baga in seama, imi tot ziceam in minte, sperand sa plece....sa dispara, la fel ca mama si ca tata . Reusisem sa traiesc singura pana acum, fara altcineva care sa-mi vorbeasca, puteam si acum .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:45 pm

Am rămas surprins și am oftat. Ei, de ce trebuia eu să încep să simt din nou sentimente umane. Singur era mai bine. Mi-am dat ochii peste cap și m-am așezat pe ultima treaptă oftând.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:57 pm

"Ce-ai facut, Lottie ?!" Ai suparat singurul om care simtea ceva pentru tine . Cel care, macar, avusese , bunul simt sa te ridice de pe jos .
Mi-am intors privirea spre el si am ofat, suparata.
-Iarta-ma ! Am soptit, sperand sa nu ma auda . Pana la urma..de zisesem asta ?
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:02 pm

Am auzit decât un murmur venind din spatele meu. M-am întors.
-Poftim ? Nu te-am auzit.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:05 pm

Esti proastaaa ! mi-am spus si mi-am trecut mana prin par . Ce sa fac ? Ohh, spune-i ceva .
Mi-am dres glasul si am spus :
-Nimic important .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 2:12 am

-Dacă spui tu, am spus închizându-mi ochii și oftând profund. Mi-am dat părul din ochi și am căscat din nou.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 6:28 pm

Auzeam niste glasuri venind de sus . Am inceput sa urac scarile, dar niste copii au trecut pe langa mine, doborandu-ma . "Idiotii!" mi-am spus in gand si am incercat sa ma ridic . Nu puteam, acum chiar imi supsesem piciorul .
-Ahm, Alex.....
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 7:39 pm

M-am ridicat de pe trepte și am luat-o în brațe pe Lottie, căscând.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 7:42 pm

-Daca esti obosit, da-mi drumul . Cred ca pot sa merg si singura . I'am spus lui Alex, lasandu-mi privirea in jos .
-Te rog sa ma ierti ! M'am purtat prosteste pt. o fata de varsta mea .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:57 am

-Nu sunt obosit, am spus. Ei, cine nu se comportă copilărește uneori. Oricum nu e nici o problemă.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 28, 2010 11:40 pm

-Esti sigur ?! M-am uitat spre el si mi-am lasat privirea spre tricoul sau . Il tineam strans, cu toate ca stiam ca n'am sa cad .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 28, 2010 11:45 pm

-Da, sunt sigur, am spus fiindcă nu eram deloc obosit. Mă rog, poate doar extrem de puțin.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 28, 2010 11:53 pm

-Neeeh, esti obosit ! Adica....se vede dupa fata ta . Daca vrei...eu mai am decat un etaj . Pot sa urc pana acolo , singura . Sau sa stai la mine, canapeaua e libera, i-am spus lui Alex, privindu-l .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noaptea.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea.    Noaptea.  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Noaptea.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Neko-World~ :: Camin :: Sufragerie-
Mergi direct la: