~Neko-World~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Neko-World~

~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nebunia Land.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:15 am

Stăteam pe un fotoliu şi priveam absent tavanul. Eram extrem de plictisit. Mă gândeam la diferite lucruri şi multe imagini despre trecutul meu îmi apăreau în minte.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:17 am

Am batut la usa alaturata . Ramasesm fara zahar....Asa insemna mari probleme .
-Deschizi o dataaaa ! Am spus si-am inceput sa topai .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:20 am

M-am ridicat de pe fotoliu şi am deschis uşa dând din urechea dreaptă.
-Salut! Intră, am spus lăsând-o pe adolescentă să intre.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:44 am

-Ai zahar ? Scuze ! Nu mai am zahar si ma gandeam sa vin la tine . I-am zambit tipului din fata mea si am spus :
-Ma numesc Lottie, tu ?
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:49 am

-Alexander. Hm, păi, cred că da.
Am dispărut în cameră şi i-am adus o pungă cu zahăr cubic. I-am întins-o şi am spus:
-Dar nu sta în uşă. Intră, am spus.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:56 am

-Merci mult . Si merci si pt. zahar .
I-am spui lui Alexander si m-am uitat prin jur . Hmm, era frumos...Ca o camera de camin .
-Sii, cati ani ai ?
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:59 am

-Şaptişpe, am răspuns calm, privind visător pe geam. Tu ? Am întrebat-o privind-o în ochi.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 2:07 am

-La fel, mon ami !
M-am apropiat de el si am zambit .
-Sii....La ce visezi .....sau te gandesti ?
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 2:09 am

-La nimic interesant, i-am spus ciufulindu-i părul şi oftând. De ce voiai zahăr ? Îţi place aşa de mult ?
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 2:17 am

-Daap, frumosule ! I-am spus lui Alex si am zambit .
-Uhm....nu mai imi ciufuli parul !
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 2:18 am

-De ce ? Am spus continuând să-l ciufulesc şi am tras-o uşor de urechea dreaptă. Te deranjează ?
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 2:22 am

-Mdaaa ! Normal . Termina...ca ma doare si ma deranjeaza ! I-am spus si am scos limba in semn copilaresc .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:12 am

Am lăsat mâna să-mi cadă pe lângă corp și m-am trântit pe canapea, privind skateboardul sprijinit de perete.
-Mie-mi place să fiu ciufulit, am spus.
Sus In jos
Nya

Nya


Mesaje : 91
Data de înscriere : 23/08/2010
Localizare : In rappland :>

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:26 pm

Ma plimbam pe holuri si am auzit vorbindu-se dintr-o camera. Am intrat, dand din coada si fara sa bat la usa.
Acolo era Lottie si un tip..Care... ma holbam la el suspicioasa. Ochi rosii, par alb, ciufulit, urechi albe. Semana leit cu mine.
- Hei salut! am zis eu intrat.
- Tipule, te-am mai vazut undeva? l-am intrebat pe cel care imi semana, in timp ce ma jucam cu o mingiuta de foc.
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:21 pm

-Nu, nu cred, deși și tu îmi pari teribil de cunoscută, am spus analizând-o pe adolescenta ce intră în cameră.
Sus In jos
Nya

Nya


Mesaje : 91
Data de înscriere : 23/08/2010
Localizare : In rappland :>

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 9:37 pm

M-am apropiat de el si am stins mingea de foc, ciufulindu-mi violent parul.
L-am apucat de urechea deapta si l-am tras tare, foarte tare sa vad daca e real, sau daca nu e o gluma sau o iluzie.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 10:22 pm

-Nyaaa ! Am zis eu sarind pe ea !
-Ce mai faci ? Am intrebat-o pe fata si m-am trantit langa Alex, incepand sa-l ciufulesc . I-am zambit copilaresc si m-am uiat la Nya .
-Trage-l mai tare .
Sus In jos
Nya

Nya


Mesaje : 91
Data de înscriere : 23/08/2010
Localizare : In rappland :>

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 10:24 pm

-Nu pe bune, tipul asta chiar e real sau e vreo clona de-a mea facuta de vreo organizatie?? am zis eu, sceptica, tragand mai tare si de coada si de ureche.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 10:34 pm

-Paaaai....cred ca e o clona d'ata....dar de fapt nu e ! I-am zis Nyei si am inceput sa rad .
-Ny, cre'ca-l doare . I-am spus fetei si am zambit . O fi.....o fi....e un simplu baiat .
I-am spus Nyei si am dat din umeri .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:27 am

Stăteam trântit pe jos, cu cele două fete trăgându-mă tare de urechi și coadă. Mă durea teribil.
-Terminați... Am șoptit încercând să ignor durerea.
Sus In jos
Nya

Nya


Mesaje : 91
Data de înscriere : 23/08/2010
Localizare : In rappland :>

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:30 pm

-Bine, bine. am zis eu, lasandu-i coada si urechile in pace.
-O sigura chestie, tipule..asa de curiozitate: Cati ani ai? Si... hm.. iti place focul?
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:49 pm

Am dat ușor din urechi și mi-am mișcat lent coada. Era mai bine.
-Șaptișpe ani și da, i-am răspuns formând o bilă de foc în mâna dreaptă și apoi făcând-o să dispară.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:47 pm

-Ce draguut ! Am zis , ochii sclipindu-mi . Ce frumos putea fi acest Alexander .
Mi-am miscat lent coada, inca uitanadu-ma la el . Ce privesliste, mi-am spus , uitandu-ma spre Ny .
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 85
Data de înscriere : 25/08/2010

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:07 pm

Am lăsat capul într-o parte, atingându-mi ușor urechea dreaptă. Încă mă mai durea și tare. Cealaltă ureche și coada îmi trecuseră complet. Când am atins urechea, m-am strâmbat.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:26 pm

-Te doare ? L-am intrebat pe baiat, in timp ce-mi mangaiam urechiusa .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nebunia Land.  Empty
MesajSubiect: Re: Nebunia Land.    Nebunia Land.  Icon_minitime

Sus In jos
 
Nebunia Land.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Neko-World~ :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: