~Neko-World~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Neko-World~

~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cafeluta xD

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:33 am

Stateam pe scaun si ma uitam la meniu . "ce sa comand, oaree ? " Ma intrabam, mutandu-mi piciorul cand in stanga, cand in dreapta .Soarele imi batea in cap si ma enerva . Dupa un minut ma uit in fata mea si vad un tip dragut asezandu-se la o masa .
Sus In jos
Kamira

Kamira


Mesaje : 47
Data de înscriere : 24/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:40 am

-Salutari!Bun venit la cafeneaua noastra!Cu ce va pot servi?spun vesela catre fata cunoscuta de la masa.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:42 am

-Kami ! O vad pe Kami si o i-au in brate . Ce mai faci ? Lucrezi aici ?
Sus In jos
Kamira

Kamira


Mesaje : 47
Data de înscriere : 24/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:46 am

-Dap,ca vreau sa imi iau si eu lucruri dragute dar la cum risipesc eu banii pe cine stie ce dulciuri nu prea reusesc.Au inceput sa-mi ramana hainele mici si eh intelegi problema nu?Deci ce comanzi?spun zambind cu carnetelul in mana si pixul pe foaie.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:50 am

-Paaai, un Cappucino cu lapte . Si pot sa il comand si pe tipu' ala ?
Sus In jos
Kamira

Kamira


Mesaje : 47
Data de înscriere : 24/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:03 am

-Ok.spun facandu-i cu ochiul si indreptandu-ma spre masa tipului.
-Ma scuza-ti dar pute-ti sa-mi face-ti o favoare?Fata aceea draguta din spate dumneavoastra ar vrea sa va cunoasca.Daca pute-ti sa va muta-ti cu ea la masa?Se plictiseste singura si pana ii aduc comanda s-ar putea sa dureze ceva.ii spun baiatului acesta fiind de acord si mutandu-se cu prietena mea la masa.Cu placere!ii soptesc la ureche fetei cand trec pe langa ea plecand mai departe.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:05 am

Raman masca cand il vad pe tip zambindu-mi si intrebandu-ma ce fac . Aoleu !
-Bunaa ! Ii spu tipului si ma rosesc toata .
Sus In jos
Kamira

Kamira


Mesaje : 47
Data de înscriere : 24/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:17 am

Trec pe langa masa din nou si ii arunc un biletel fetei in poala fara sa observe altcineva.Acolo scria "Nu fi proasta!Fa la fel cum faci cand te imprietenesti cu cei noi pe la camin.Intreaba-l de nume,deschide o discutie interesanta si poate te imprietenesti mai bine cu el.Noroc! Kami~NYA <(^.^)>"
Sus In jos
Kail
Admin
Kail


Mesaje : 17
Data de înscriere : 23/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:31 am

Intru in cafenea privind plictisit in jur. ma asez la o masa uitandu-ma in meniu. Incercand sa ma hotarasc ce sa comand.
Sus In jos
https://neko-world.all-up.com
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:35 am

Il vad pe Kail asezandu-se la o masa si strig la el , poate ma salvez !
-Kaiiil ! Ma uit la tipul din fata mea si spun :
-Tipule, scuze....Doar ca am vazut un prietean si ma duc la el . "Suze'ma Kamii "
Ma pun la masa la Kail si ii spun :
-Ce mai faci, Kail ?
Sus In jos
Kail
Admin
Kail


Mesaje : 17
Data de înscriere : 23/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:44 am

Mi-am ridicat privirea din meniu atunci cand fata s-a asezat la masa unde eram si eu.
-Salut! Pai ma plimbam si am zis ca nu ar strica o cafea! spun zambind Tu?
Sus In jos
https://neko-world.all-up.com
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:46 am

-Incerc sa nu ma fac de ras ! Il vezi pe tipu' d'acolo ? Vaai, vine-ncoa !
Ma uit la Kail si spun :
-Prefa-te ca esti iubitul meu !
Sus In jos
Kail
Admin
Kail


Mesaje : 17
Data de înscriere : 23/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:50 am

Am zambit luand-o pe Lottie de gat apropiind-o de mine in timp ce-l priveam pe tipul ce se apropia.
Sus In jos
https://neko-world.all-up.com
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:53 am

-Esti dragut ! Ii spun lui Kail si-l sarut pe obraz .
Sus In jos
Kamira

Kamira


Mesaje : 47
Data de înscriere : 24/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:59 am

-Uite Capuccino cu lapte!Ce ati dori?il intreb pe cel de langa Lotti-chan.Imi explici mai tarziu.ii spun fetei la ureche.
Sus In jos
Kail
Admin
Kail


Mesaje : 17
Data de înscriere : 23/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:24 am

-Ce a comandat si ea te rog. dupa care imi indrept privirea spre Lottie.
-Da, stiu. Mi s-a mai spus. zic incepand sa rad.
Sus In jos
https://neko-world.all-up.com
Kamira

Kamira


Mesaje : 47
Data de înscriere : 24/08/2010

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:44 am

-Ok.spun si ma intorc peste doua minute cu inca o Capuccino cu lapte.Sa o savura-ti cu placere,la cafea ma refer.spun razand.
Sus In jos
Lottie

Lottie


Mesaje : 247
Data de înscriere : 24/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Sub masa :]]

Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 10:16 pm

Incep sa rad si ii fac cu ochiul lui Kami . Am dat-o in bara , dar tot a mers , imi zis si i zambesc lui Kail .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeluta xD Empty
MesajSubiect: Re: Cafeluta xD   Cafeluta xD Icon_minitime

Sus In jos
 
Cafeluta xD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Neko-World~ :: In orasul Neko :: Cafenea-
Mergi direct la: